CE Belgesi TSE Belgesi Yerli Malı Belgesi
BİZİ ARAYIN

Konya Köpük

ANASAYFA / KONYA YALITIM / Konya Köpük
Kategori: KONYA YALITIM Tarih: 14 Temmuz 2018
Konya Köpük

Konya sprey poliüretan köpük ile ısı ve ses yalıtımı, en pratik ve ekonomik olarak gerçekleştirilmektedir. Günümüz teknolojisi ile yalıtıma yeni bir dönem getiren poliüretan köpük, zamandan ve enerjiden tasarruf sağlamak isteyenler için en ideal seçim oldu.


Konya sprey poliüretan köpük ile ısı ve ses yalıtımı, en pratik ve ekonomik olarak gerçekleştirilmektedir. Günümüz teknolojisi ile yalıtıma yeni bir dönem getiren poliüretan köpük, zamandan ve enerjiden tasarruf sağlamak isteyenler için en ideal seçim oldu. Püskürtüldükten sonra kendi hacminin 30-40  katı şişerek kesintisiz kaplama ve dolgu olanağı sağlayan bu sistem, ısı köprülerinin yok edilmesinde en etkili çözümü sunar. Sprey tabancası ile zemine püskürtülen köpük, iğne deliği kadar açık gözenekleri dahi kapatır. Köpük uygulaması istenilen kalınlıkta yapılabilir ve koku, çürüme, bakteri gibi olumsuz etkenler getirmez. Kalıcı çözüm aryanların tercihi olarak ahşap, metal, beton vb. alanlarda rahatlıkla uygulanabilir. İzolasyon işlemlerinde özellikle Konya köpük seçeneğini tercih ediyor. Dayanıklı oluşu ve mevsimsel şartlardan etkilenmeyişi ile bilinen poliüretan köpük sistemi uygulama aşamasında da kolaylıklar sunuyor. Her ilin mevsimsel şartları değişiklik gösterirken, yapılarında yalıtım ihtiyaçları bu değişikliklere göre şekilleniyor. Konya'da kışın sert koşullarından korunmak için ilk tercih edilen sistem köpük sprey uygulamasıdır. Köpük kaplama sistemi diğer malzemelere göre, kaplama alanında ileriye dönük işletme maliyetlerini yarıya indiren bir uygulamadır. Bu nedenle ileriye dönük yalıtım işlemlerinizde, dayanıklılık ve ekonomik ayrıcalıklar sunar. Sizlerde poliüretan köpük uygulamasını tercih ederek ev ve iş yerlerinde ısı, ses ve su yalıtımı ihtiyaçlarınızı hem pratik hem de ucuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 
 

Köpük Yalıtım

 
Konya köpük yalıtım işlemi hızlı ve tasarruflu yalıtımda en çok tercih edilen uygulamadır. Dış cephe ısı yalıtım uygulaması olarak tercih edilen poliüretan köpük uygulaması, özel donanımlı makine ve köpük malzemesinin ısıtıcı hortum ile uygulama alanına taşınması ve yüksek basınç ile sprey tabanca yardımı ile püskürtülmesi sonucu uygulanır. Köpük yalıtım uygulama esnasında oldukça hızlı bir şekilde istenen sonucu verir , su ile temasında bozulma yapmaz ve uygulanan alandan çıkma ayrışma gibi durumlar yaşanmaz. Püskürtülerek yapılan kaplama işleminde, dış cephe ısı yalıtım uygulaması esnasında iskele ya da vinç kullanılarak çok hızlı şekilde işlem sonuçlanır.
 

Poliüretan Köpük

 
Binaların dış cephe ve çatı arası gibi yerlerinde yalıtım için kullanılan poliüretan köpük, ısı kaybında büyük tasarruf sağlar. Özellikle çatı izolasyonunda ulaşılması en zor noktalara ve çatlaklara nüsfus etme özelliği bulunan poliüretan köpük, ısı iletişim katsayısı en düşük izolasyon malzemesidir. Bina ve duvarlara uygulandığında diğer yalıtım malzemelerinin aksine binanın nefes almasını sağlar ve hava koşullarından etkilenmez. Bunun yanında dayanıklı ve uzun ömürlü olup haşera ve bakteri barındırmaz. Kolay uygulanması nedeni ile yalıtımda ilk akla gelen uygulamadır. Kısmi de olsa ses izolasyonunda etkilidir. Tüm bu avantajları göz önünde bulundurulduğunda, evinizin ve yapılarınızın temelinden çatısına kadar gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz dünyadaki tek yalıtım malzemesidir desek abartmış olmayız.
 

Poliüretan Köpük Konya

 
En son teknoloji ie donatılmış ekipmanlarımız ve alanında uzman ekibimiz ile, poliüretan köpük Konya ilimizde her yapının yalıtımında yerini almaya devam ediyor. Onarım ve derz dolgusu konusunda dünyanın bir numarası olan köpük uygulama yalıtım ve kaplamada kullanıma dayalı yıpranmaları da ortadan kaldırır. Konya gibi tarım ve hayvancılığın çok yapıldığı ilimizde, özellikle hayvanların olumsuz hava şartlarından korunmaları amacı ile ahırlara uygulanan poliüretan köpük uygulaması, ısı yalıtımında istenen sonuca ulaşmanızı sağlar. Böylelikle verimli ürün almanız için hayvanların vücut ısısındaki dengeyi korumuş olursunuz. Tavuk çiftlikleri ve  hayvanat bahçeleri gibi daha bir çok alanda yaşamın bir parçası olan canlıların yaşam standartlarını da üst seviyeye çıkarmış olursunuz.
 
 

Poliüretan Köpük Metrekare Fiyatı

Isı izolasyonu için en çok tercih edilen yalıtım sistemlerinden olan poliüretan köpük metrekare fiyatı; uygulama yerine, ortam koşullarına ve mevsimine göre değişiklik göstermektedir. Uygulanacak olan alan için metrekare birim fiyatı hesaplanırken aynı zamanda kilogram olarak da birim fiyatı çıkarılır. Konya poliüretan köpük fiyatları, poliüretan kalınlığına ve uygulamanın detayına göre değişiklik gösterir. Uygulamada fiyatlandırma m2 ve kg şeklindedir. Yeni gelişen ve hızla yayılan bir yalıtım şekli olan poliüretan püskürtme olarak uygulanır ve saniyeler içerisinde kuruyarak ters tavan boşluklarını doldurmak için en etkili izolasyon yöntemidir. Maliyeti düşük olmasına nazaran, dayanıklı oluşu ve uzun yıllar kullanılması bu insanlar tarafından çok tercih edilmesine neden olmaktadır.
 

Köpük İzolasyon

Konya köpük izolasyon uygulaması sayesinde ısı yalıtımında yüzde yüze yakın sonuçlar elde ederek mevsim koşulları daha yaşanlılır hale getirilmiştir. Sprey halinde yapılarınıza uygulanan poliüretan köpük sayesinde kısa zamanda uzun vadeli çzöümlere kavuşursunuz. Sizler de kış gelmeden önce önleminizi almak adına ister kendi oturduğunuz yapılarda isterseniz işyeri yada farklı amaçla kullandığınız alanlarda Konya köpük izolasyon fırsatından yararlanabilirsiniz. Tek malzeme ve tek uygulama ile 3-4 yalıtım malzemesinin yapacağı etkiyi poliüretan köpük ile elde edebilirsiniz. Daha kaliteli ürünü en uygun fiyata Konya köpük izolasyon firması olarak işinin ehli olan ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarına uygullamaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan çalışmalarımız dahilinde sizde yalıtımınızı emin ellere teslim edebilirsiniz.
 
 

Etiketler