CE Belgesi TSE Belgesi Yerli Malı Belgesi
BİZİ ARAYIN

İstanbul İzolasyon

Firmamız Türkiye'de ilk ve tek TS EN  14315-1 standardına (binalar için ısı yalıtımı ürünleri) sahip firmadır. Sprey polyurea ve poliüretan su izolasyonu, yalıtım,izolasyon problemlerinize çözüm üretiyoruz.

Poliüretan kaplama, onarım ve derz dolgusu konularında dünyadaki en son teknolojidir. Poliüretan bilinen diğer malzemelere kıyasla, yalıtım ve kaplamada kullanıma dayalı yıpranmaları ve sorunları yok eder.

Herhangi bir mekan ya da belirlenen alanı ısı, su , ses ve nem faktörlerinden korumak için yapılan çalışmaların tümüne yalıtım; ya da diğer adıyla izolasyon denir. Isı, su, ses ve nem faktörlerinden korunabilmek yalnızca iyi bir izolasyon ile mümkündür.
 
Esaslarına uygun olarak yapılan yalıtım %50 ile %70 arasında enerji tasarrufu sağlayabilmektedir. Ayrıca Tekniğine uygun olarak yapılmış yalıtım uygulamaları, ses kirliğini, Isı kaybını , ses, su ve nem yalıtımı sayesinde enerji tasarrufu, hava kirliliği, konforlu bir yaşam, gürültüsüz sağlıklı mekanlar ve sürdürülebilir geleceğimiz için bir zorunluluktur.  Bu da hem bireysel hem de ülke ekonomisine katkı anlamına gelir.
 

İstanbul izolasyon, ısı, su, ses ve nem izolasyonunda size en uygun fiyat ve yüksek kalite sunan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Mobil ekiplerimiz ile Türkiye'nin her noktasına hizmet verebilmekteyiz. 

Size en yakın şubemiz: istanbul
ŞUBELERİMİZ