CE Belgesi TSE Belgesi Yerli Malı Belgesi
BİZİ ARAYIN

YALITIM

Isı Tasarrufu ile Sürdürülebilirlik

Kategori: YALITIM Tarih: 15 Şubat 2021
Dünyadaki kaynaklarımız her geçen gün azalıyor. Bizler de elimizden geldiğince tasarrufa yönelmeli; kaynaklarımızı verimli bir şekilde kullanmalıyız. Isı tasarrufu sayesinde enerjimizi boşa harcamayalım.
Devamını Oku

Binalarda Mantolama Zorunluluğu Var mı?

Kategori: YALITIM Tarih: 22 Temmuz 2020
Binalarda enerji tasarrufu ve ısı kayıplarını minimize etmek için yalıtım yapma zorunluluğu Bayındırlık ve İskân Bakanlığı tarafından zorunlu hale getirilmiştir.
Devamını Oku

Isı Yalıtım Malzemesi Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken 5 Altın Kural

Kategori: YALITIM Tarih: 16 Eylül 2020
İster özel kullanım alanlarına, isterse binalara yapılan endüstriyel yalıtım kararı alınırken karşınıza eski / yeni birçok yalıtım malzemesi çıkacaktır. Aralarından hangisini tercih edeceğiniz ihtiyaç duyduğunuz bölgenin alanı, yüzeyi ve malzemesine göre şekillenmektedir. Yalıtım malzemesi seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini 5 Ana Başlıkta topladığımız blog yazımıza göz atın.
Devamını Oku

Yeni Yapılar İçin En Uygun Yalıtım Malzemesi Nedir?

Kategori: YALITIM Tarih: 25 Eylül 2020
2011 tarihinde yayınlanan yönetmeliğe göre yeni yapılan tüm binalarda ısı yalıtımı yapılması şartı getirilmiştir. Peki yeni yapılar için en uygun yalıtım malzemesi nedir ve hangi çözümlere odaklanılması gerekir. Detaylı bilgiyi blogumuzda bulabilirsiniz.
Devamını Oku

Poliüretan Sprey Köpük Nedir ve Nerelerde Kullanılabilir?

Kategori: YALITIM Tarih: 22 Aralık 2020
Yeni nesil yalıtım teknolojisi olan Poliüretan Köpük sayesinde kış aylarına hazır olun. Püskürtme tankları ile yüzeye yapışan poliüretan köpük; su tankları, çatı araları, bodrum tavanları, iç ve dış cephe gibi bir çok alanda uygulanabilmektedir. Anında ısı, su, nem ve ses yalıtımını gerçekleştirebilirsiniz. Poliüretan Köpük yalıtım malzemesinin ne olduğunu ve hangi alanlara uygulanabileceğini öğrenmek için blogumuza göz atın.
Devamını Oku

Sprey Poliüretan Köpük Çeşitleri

Kategori: YALITIM Tarih: 01 Mart 2021
Sprey Poliüretan Köpük çeşitleri kullanılacak olan yüzey alanın malzemesine göre ve ihtiyaca göre seçilmelidir. Daha detaylı bilgi için blog yazımıza göz atın.
Devamını Oku

SPF ve Uçucu Organik Bileşenler

Kategori: YALITIM Tarih: 12 Mart 2021
Sprey Poliüretan Köpük kullanımı sırasında ve sonrasında kişilerin hissedebileceği bir koku & organik bileşenler yaymamaktadır. Bu konuya değindiğimiz blog yazımızı okuyabilirsiniz.
Devamını Oku

İç Mekanlarda Terleme Sorunu

Kategori: YALITIM Tarih: 10 Ağustos 2021
Yüksek nem ve diğer dış etmenlerden dolayı duvarlarınızda terleme problemi yaşıyor olabilirsiniz. Bu problemden nasıl kurtulabileceğinizi blog yazımızda inceledik.
Devamını Oku

Yalıtım Yaptırmak için En Doğru Zaman

Kategori: YALITIM Tarih: 23 Ekim 2020
Kış soğukları kapımıza gelmişken akıllardaki bir problemi açıklığa kavuşturmak için hazırladığımız blogumuzda; yalıtım yaptırmak için en doğru zamanın hangi aylar olduğuna sizler için değendik. Detaylı bilgi için blogumuza göz atın.
Devamını Oku

Poliüretan Uygulama Binayı Güçlendirir Mi?

Kategori: YALITIM Tarih: 05 Şubat 2022
Poliüretan sprey uygulama binaya mukavemet kazandırır ve güçlendirir. Diğer yalıtım malzemelerine kıyasla binaya dübellerle yapıştırıcılarla değil de doğal ve kendiliğinden bütünleşerek tutunduğundan püskürtüldüğü yüzeye ek bir yük getirmez. Ayrıca çok hafif olan sprey köpük poliüretan uygulandığı yüzeyden asla çıkmaz, bir yüzeyden ancak kazınarak çıkartılabilir. Deprem anında da kırılmayan bu malzeme belirli bir esnekliğe sahiptir. çatı izolasyonu ve binanın her yüzeyinde binaya yük bindirmeyen yegâne malzemedir.
Devamını Oku

SPFA Üyesi İZOBİR

Kategori: YALITIM Tarih: 22 Mart 2021
SPFA (Spray Polyurethane Foam Alliance) üyeliği ve markamıza kattığı değerlerle; yalıtım ihtiyacınıza maksimum düzeyde gerçekleştiriyoruz.
Devamını Oku

İçme Suyu Depolarında Yalıtım

Kategori: YALITIM Tarih: 07 Temmuz 2021
İçme suyu depolarında yalıtım, sağlık açısından zararlı mıdır? Blog yazımızda cevabı bulabilirsiniz.
Devamını Oku

İzobir'în Sağladığı Faydalar

Kategori: YALITIM Tarih: 12 Mayıs 2021
"Neden İzobir?", "Diğer yalıtım malzemelerine göre ne gibi faydalar sağlar?" Tüm sorularınız için blog yazımıza göz atın!
Devamını Oku

Küflenme Neden Oluşur?

Kategori: YALITIM Tarih: 03 Mayıs 2021
Yalıtımsız binalarda iç ortam sıcaklığı yukarı yönlü yükselerek, tavanda soğuk hava ile çarpıştığında, yüzeyde küf ve kararmalar oluşur. Küf problemlerinin sebeplerini ve nasıl başa çıkabileceğinizi anlattığımız blog yazımıza göz atın.
Devamını Oku

Uygulama Sonrası Kullanım

Kategori: YALITIM Tarih: 12 Nisan 2021
"Poliüretan Köpük uygulaması sonrasında çatı üzerinde yürünebilir mi?" sorusuna cevap verdiğimi blog yazımıza göz atın.
Devamını Oku

Ahırlarda nem ve ısı sorunu nasıl çözülür ?

Kategori: YALITIM Tarih: 04 Eylül 2019
Konya’da izolasyon her türlü hayvan çiftliği için vazgeçilmez bir altyapı koşuludur. Uzun yıllardır Hayvan barınaklarında en çok tercih edilen istisnasız Konya sprey poliüretan köpüktür. Ahır ,mantar ve tavuk çiftlikleri ...
Devamını Oku

SU İZOLASYONU

Kategori: YALITIM Tarih: 06 Eylül 2019
Su izolasyonu sprey püskürtme yöntemi ile uygulama yapıldığından dolayı tek parça şeklinde yapılır. Poliürea esnek ve aşınmaya dayanıklılık sağlayan tek üründür. Bu özelliğinden dolayı su izolasyonu ve zemin kaplaması tek bir malzemeyle yapılmış olur.
Devamını Oku

Çatı Yalıtım

Kategori: YALITIM Tarih: 29 Temmuz 2019
Günümüzde enerji giderlerinin giderek yükseldiği çatılarda ısı izolasyonu uygulamasına çok dikkat edilmeli kullanılacak olan ısı izolasyonu malzemesi doğru seçilmelidir. Konya, Bursa, Kayseri çatılarda ısı izolasyonu uygulaması her zaman öncelikli olarak hizmeti belirleyen firmamız bu merkezlerden Türkiye'nin her yerine sizlere en iyi izolasyon ürünü sprey poliüretan uygulaması ile hizmet verebilmektedir.
Devamını Oku

Kont Tv Canlı Yayın

Kategori: YALITIM Tarih: 17 Aralık 2018
Isı kontrolünde yalıtımın önemi ve püf noktaları nelerdir? Ülkenin genel durumuna baktığımızda enerji fakiri bir ülkeyiz ve bizim için en ucuz enerji tasarruf edilebilen enerjidir. Dolayısıyla, Dünya genelinde çıkan sorunların çoğu enerji yetersizliğinden kaynaklanan sorunlardır. Peki biz enerjiden daha iyi nasıl tasarruf edebiliriz? Tabiki doğru yalıtım malzemeleri yapılan bir yalıtım ile kullanılan enerjiyi saklayarak tasarruf edebiliriz. Ek yeri, ısı köprüsü...
Devamını Oku

Köpük Yalıtım

Kategori: YALITIM Tarih: 25 Ağustos 2017
Köpük yalıtım İzobir ile son teknoloji çözümlerle uygulanır, inovatif çözüm ve sonuç sağlanır.
Devamını Oku

YALITIM NEDİR?

Kategori: YALITIM Tarih: 16 Mayıs 2017
Yaşamın evrilmesi sonucu ortaya çıkan gelişmelerle gezegenimizde fosil yakıtların gittikçe azalması, küresel ısınma ve iklim değişikliği gibi sıkıntılar baş göstermiştir. Bu sıkıntılara çözüm olması sebebiyle teknolojiden faydalanarak bilhassa enerji dönüşümünü sağlayabilmek adına İzobir itina ile çalışmalar ortaya koymaktadır.
Devamını Oku

Poliüretan Hangi Alanlarda ve Yüzeylerde Uygulanabilir?

Kategori: YALITIM Tarih: 17 Mart 2022
Poliüretan, sıvı halde uygulandığı ve saniyeler içinde rijit hale dönüştüğü için uygulandığı yüzeyin şeklini alır. Bu sayede kiremit üstü, oluklu delikli pürüzlü yüzeyler tek parça halinde kabaran sert bir köpükle yekpare kapanır.
Devamını Oku

Bilişim Odaları İzolasyonu

Kategori: YALITIM Tarih: 30 Ağustos 2019
Bilişim odalarında, oda içerisindeki cihazların ve tüm donanımın randımanlı ve güvenli bir şekilde çalışması için, tüm ortamın en doğru malzemeler kullanılarak izole edilmesi gerekmektedir.
Devamını Oku

Yalıtım Köpük

Kategori: YALITIM Tarih: 06 Eylül 2019
Yalıtım Köpük;Sprey poliüretan püskürtülerek uygulama yapılan ve ek yeri olmayan tek parça olarak bir çok alanda ısı yalıtımı amacıyla kullanılan kendi hacminin yaklaşık 30 40 katı şişerek poliüretan köpük haline gelen ısı yalıtım uygulamasıdır.yalıtım köpük ; Sprey poliüretan köpük uygulaması ile yalıtım yapılan mekanlar yazın serin olur , kışın ise ısıtılan havanın uygulama alanlarından kaçamadığı için sıcak olur.
Devamını Oku

İzobir Poliüretan Uygulaması

Kategori: YALITIM Tarih: 19 Haziran 2020
Profesyonel ekibimiz sayesinde yaz ve kış aylarında sağlayacağınız tasarruf için geç kalmayın.
Devamını Oku

Teras İzolasyonu

Kategori: YALITIM Tarih: 06 Eylül 2019
Teraslarda oluşan kılcal çatlaklar, ve derz aralarının oluşabilecek bina oturmaların dan kaynaklanan çatlaklar su almasına neden olmaktadır. Teras izolasyonu yalıtımında en önemli olan nokta; şap,betonarme yapı, kale bodur gibi yapı elemanlarının teraslarda hiç bir su yalıtımı sağlamaması sebebiyle su yalıtımı çok önemlidir.
Devamını Oku

Polyurea Uygulaması

Kategori: YALITIM Tarih: 19 Haziran 2020
İzobir Polyurea Yalıtımı sayesinde dış mekanlarınızı su gibi dış etmenlerden ve güneşin UV ışınlarından koruyabilirsiniz.
Devamını Oku

Polyurea Spray

Kategori: YALITIM Tarih: 06 Eylül 2019
POLYUREA SPREY Polyurea spray yüksek performanslı bir kaplama sistemidir .  Polyurea spray asıl olarak yağmur, su gibi etkenlerden korunmak amacıyla keşfedilmiştir. Polyurea, alanındaki diğer yalıtım kaplama ürünlerinden farklı olarak üretilmiştir . Polyurea sprey uv’ye (güneş ışınları) dayanıklılığı sayesinde dış mekanlarda kullanılıyor olmasıdır. Polyurea yüksek elastikiyeti sayesinde depremve korozyon gibi ekteler den yapılara koruyuculuk sağlamaktadır.Polyureanın diğer farkı ise iyi bir su yalıtım malzemesi olmasıdır. Polyurea sprey yüksek dayanıklılığı sayesinde üzerinde oluşabilecek araç trafiği, ağır yük hareketlerinden etkilenmemesidir.
Devamını Oku

PÜSKÜRTME KÖPÜK

Kategori: YALITIM Tarih: 05 Eylül 2019
Püskürtme köpük poliüretan uygulaması hızlı ve zahmetsiz yapılan bir uygulamadır .Püskürtme köpük Uygulama yapılan yüzeye yüksek basınçla ,sprey köpük püskürtülerek sıvı poliüretan köpüğün kesintisiz kaplaması ile ısı köprülerini tamamıyla yok eder.
Devamını Oku

Su Yalıtımı

Kategori: YALITIM Tarih: 05 Eylül 2019
Su yalıtımı ; su depoları, havuzlar ve barajlar gibi yerlerde suyun yapı içerisinde tutulabilmesi için yapılan uygulamaya su yalıtımı (su izolasyonu) denir. Sağlıklı bir su yalıtımı olması için, yalıtım binanın temelinden başlanılıp çatısına kadar yapılması gerekir.Su yalıtımı ;
Devamını Oku

Havuz İzolasyonu

Kategori: YALITIM Tarih: 30 Ağustos 2019
Yüzme havuzlarında yapılan izolasyonun amacı havuz içerisindeki suyun dışarı sızmasını, dışarıdan gelecek birtakım suların da içeri sızmasını engellemektir. Maalesef yüzme havuzlarında betonarme duvarlar ve de zemin tek başına su sızıntılarını önleyecek yapıda değildir.
Devamını Oku

Poliüreatan Köpük Açık Teras İzolasyonu

Kategori: YALITIM Tarih: 30 Ağustos 2019
Devamını Oku

Su ve Nem Yalıtımı

Kategori: YALITIM Tarih: 17 Mayıs 2017
Yapıların baştan yapılması yerine alınabilecek yalıtım önlemi ile tüm yapıların ömrü uzar. İzobir kaliteli ve inovatif malzemeleri ile yapacağı su yalıtımında binalarınızda kaliteyi, konforu, rahatı, tasarrufu ve enerji dönüşümünü sağlayacak. Su ve nem yalıtımlarında alınacak verim oldukça fazladır. Yapılarınızın tamamıyla baştan inşası yerine gerekli alanda alacağınız İzobir su yalıtımı önlemi yapılarınızı korur.
Devamını Oku

Poliüretan Sprey Köpük Çatı Yalıtımı

Kategori: YALITIM Tarih: 01 Eylül 2019
Çatı arası zemin yalıtımı uygulamaları içerisinde Sprey Poliüretan köpük malzemesi en çok tercih edilen ürünlerdendir. Binalara ait çatılar, soğuk ve sıcak hava şartlarının oluşturduğu birtakım olumsuz durumlara en fazla maruz kalan alanlardır.
Devamını Oku

Kış Bastırmadan Faturalarınızda Tasarruf Yapmak İçin İzobir’ den 6 Muhteşem Öneri

Kategori: YALITIM Tarih: 04 Aralık 2017
Aralık ayına girdiğimiz bu günlerde, henüz kar yağışı başlayıp, kış çetin yüzünü göstermemiş olsa da, eli kulağında biliyoruz. Lapa lapa kar yapması uzun sürmez. Peki, kış öylesine bastırmadan hazırlıklar tamam mı? Değilse, Türkiye’ nin en iyi yalıtım firması İzobir’ den tasarrufu garantileyecek muhteşem öneriler geliyor.
Devamını Oku

Polyurea Açık Teras Su Yalıtımı

Kategori: YALITIM Tarih: 01 Eylül 2019
Binalara ait açık teraslar, iklim şartlarından ve dış faktörlerden en çok etkilenen alanlardır. Bundan dolayı bir yapıda açık teras su yalıtımı, binanın uzun yıllar sağlıklı bir şekilde ayakta durması için büyük önem arz eder.
Devamını Oku

Köpük

Kategori: YALITIM Tarih: 06 Eylül 2017
İzobir inovatif gelişmeleri ülkemize uygulamakta bir ilk, bir öncü olarak başarıyla sürdürdüğü hizmet kalitesini ve hep önde olduğu başarı bayrağını hep taşımaya kararlı politikasıyla yalıtım firması olmaktan çok daha fazlası. Çevreye duyarlı, ülkemiz için önemli yere sahip firmamız mekanlarınızın tüm yalıtım hizmetini icra ederken bu politikalar ile ilerlemekten, farklı konumlanmaktan sonsuz gurur duyuyor.
Devamını Oku

Çatı Yalıtımı

Kategori: YALITIM Tarih: 17 Mayıs 2017
İzobir çatı ve ısı yalıtım malzemelerinin kullanımı çatılardan dolayı yaşanan enerji kayıplarına maksimum çözümü sunacaktır. Yaşam sürülen binaların, konutların yanı sıra maksimum yalıtım gereklilik gerektiren endüstriyel kuruluşlarda da, yüksek ısı ortamı ile çalışılması gereken fabrikalarda da çatıların güçlü yalıtılması gerekmektedir. İzobir nihai tüketicilere de endüstriyel alanlara da yüksek hizmet prensibi ile yardımcı olacak, birinci sınıf yalıtım firmasıdır.
Devamını Oku

Süt Tankı Yalıtımı

Kategori: YALITIM Tarih: 01 Eylül 2019
Ticari açıdan önemli olan sağlıklı süt tankı yalıtımında başarılı bir şekilde uygulanan Poliüretan Sprey Köpük uygulaması çok yaygın ve başarılı bir yalıtım yöntemidir. Piyasada ihtiyaç olan ve kullanılan her ebattaki süt tanklarında rahatlıkla kullanılabilir.
Devamını Oku

Sprey Poliüretan Isı Yalıtımı

Kategori: YALITIM Tarih: 01 Eylül 2019
Son zamanlarda yalıtım sektöründe adından sıkça bahsettiren ve yalıtım sektörünün en popüler ürünlerinden olma yolunda büyük mesafeler kateden poliüretan sprey köpük; poliol ve izosiyonatın birlikte reaksiyona girmesiyle oluşan polimer bir üründür.
Devamını Oku

İç Cephe İzolasyon

Kategori: YALITIM Tarih: 15 Ekim 2016
İzobir poliüretan izolasyon uygulatmak istediğiniz mekan yüzeyleri hangi malzemeden olursa olsun sprey poliüretan kendinden yapışkanlı olup, yüzeylere mükemmel aderans sağlar.
Devamını Oku

Polyürea ile Su Yalıtımı

Kategori: YALITIM Tarih: 17 Mayıs 2017
İzobir'in polyurea ile yaptığı su yalıtımı sistemleri özellikle dış ve iç alanlarda yüksek darbe, aşınma ve %100 su yalıtımı isteyen eski veya yeni yapılarda kesin çözümler sağlar. Polyurea; yüksek fiziksel ve kimyasal özellik ve faydaları ile uygulama alanlarını suyun sızıntı, pas ve korozyon etkilerine karşı koruduğu gibi UV ışınlarına karşı dayanıklıdır.
Devamını Oku

İzolasyon Nedir?

Kategori: YALITIM Tarih: 01 Eylül 2019
Bir binayı ve binaya ait tüm unsurları veya bir nesneyi ses, su, nem, sıcak ve soğuk gibi birtakım olumsuz faktörlerin yıpratıcı etkilerine karşı korumak maksadıyla insanoğlunun aldığı önlemler bütününe yalıtım veya izolasyon, bu amaçla kullanılan malzemelere de İzolasyon malzemesi denir.
Devamını Oku

Tavuk Çiftliği İzolasyonu

Kategori: YALITIM Tarih: 01 Eylül 2019
Tavuk çiftliklerinde hayvanlardan en üst seviyede randıman almak için ısıtma-soğutma-havalandırma, düzenli yem ve suyun sağlanması ve hijyenik bir ortam en önemli hususlardandır.
Devamını Oku

Soğuk Taşımacılık

Kategori: YALITIM Tarih: 01 Eylül 2019
Büyük fabrikalarda üretim sonrasında; soğuk hava depolarında muhafaza edilen ürünlerin, sevkiyatı sırasında herhangi bir bozulmaya uğramadan insanlara ulaştırılacağı yerlere taşınması oldukça önemlidir ve hassas bir mevzudur.
Devamını Oku

Polyurea Zemin Kaplama

Kategori: YALITIM Tarih: 01 Eylül 2019
Yüksek esneme kabiliyeti sayesinde kendi sınıfındaki birçok kaplama malzemesinden çok daha fazla uzun ömürlüdür.
Devamını Oku

Polyurea Nedir?

Kategori: YALITIM Tarih: 01 Eylül 2019
Polyurea Sprey Uygulaması günümüz yalıtım ürünleri içerisinde son teknoloji bir izolasyon ürünüdür. İki komponentli, elastomerik ve özel reaktörler ile püskürtme esasına dayalı bir sistemdir. %100 solventsiz, %100 katı maddedir.
Devamını Oku

Poliüretan Köpük Dış Cephe İzolasyonu

Kategori: YALITIM Tarih: 30 Ağustos 2019
Poliüretan Sprey Köpük ile yapılan dış cephe ısı yalıtım işi iskele veya vinç sistemi kullanılarak çok kısa sürede ve fazla bir iş gücü gerektirmeden yapılır.
Devamını Oku

Poliüretan Köpük İç Cephe Yalıtımı

Kategori: YALITIM Tarih: 30 Ağustos 2019
Sprey Poliüretan Köpükle iç cephe ısı yalıtımı, ya inşaat halindeki binaların ya da tadilata girmiş dairelerin dış cephelere bakan duvarlarının iç yüzeylerine uygulanmaktadır.
Devamını Oku

Su Basmanı Yalıtımı

Kategori: YALITIM Tarih: 01 Eylül 2019
Bir bina inşasında su basmanı ve temel yalıtımı birbirinden önemli iki uygulamadır. Binada su basmanı ve temel yapının farklı iki bileşenidir.
Devamını Oku

Endüstriyel Tesis İzolasyonu

Kategori: YALITIM Tarih: 07 Haziran 2017
İzobir tek parça halinde uyguladığı son teknoloji yalıtım uygulamaları sayesinde, ısı kayıplarının önüne geçerken, tesislerin enerji maliyetini en aza indirger, ayrıca korozyonu (günlük yaşamda kireçlenme, paslanma vb. de denilen, madenlerin elektriksel, kimyasal ya da mekanik nedenlerle aşınması) da önler. İzobir ile yalıtım yaptırmanız, tesis ve tesis ekipmanlarının ekonomik ömrünün uzamasına katkı sağlayacak. Aynı zamanda İzobir ile yaptıracağınız endüstriyel tesis izolasyonlarında, bakım, onarım ve yenileme giderleri minimize edilir.
Devamını Oku

Isı Yalıtımı ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Kategori: YALITIM Tarih: 06 Kasım 2017
Öncelikle bilmelisiniz ki, ‘ısı yalıtımı yalnızca bir kez yaptırılır’. Isı yalıtımı; Düz ya da eğik çatılara, teras çatılarına, binaların dış duvarlarına, toprakla temas eden duvar ya da temel döşemelerine, garaj, depo, sığınak, bodrum gibi ısıtılamayan yerlere bakan duvar ve döşemelere, binalarda katları ayıran döşemelere ve kolonlara uygulanabilir.
Devamını Oku

Hayvan Çiftlikleri İzolasyon

Kategori: YALITIM Tarih: 08 Haziran 2017
Uygun seviyede sıcaklık, nem ve hava sirkülasyonu olması gereken bu çiftlikler gibi hayvan barınma ve besleme alanlarının, istenilen ortam şartlarına kavuşması hayvan çiftlikleri izolasyonu ile mümkündür. İzobir ile yaptıracağınız hayvan çiftlikleri izolasyonlarında da, sprey poliüretan köpük tek parça uygulanır. İzobir’ in bu özelliği sayesinde ısı köprüleri oluşmaz, en nitelikli ve en uygun yalıtımı sizlere sağlar.
Devamını Oku

Poliüretan Bodrum

Kategori: YALITIM Tarih: 08 Haziran 2017
İzolasyon uygulaması bina inşa edilirken uygulanmamışsa ya da eksik gelmişse bodrum yalıtımını sonradan sağlamak mümkündür. Bu yalıtım İzobir poliüretan köpük ile başarıyla sağlanır. Poliüretan bodrum ısı kayıplarını önleyen en etkili ve etken madde İzobir poliüretandır.
Devamını Oku

Binalarda Isı Yalıtımı

Kategori: YALITIM Tarih: 30 Ağustos 2019
Binalarda ve binalara ait tesisatlarda oluşabilecek ısı kayıplarının veya ısı kazançlarının kontrol altına alınması amacıyla yapılan birtakım işlemler topluluğuna “Isı Yalıtımı” denir.
Devamını Oku

Polyurea Araç Kasa Kaplama

Kategori: YALITIM Tarih: 01 Eylül 2019
Polyurea, darbelere karşı yüksek dayanım performansı, hafif yapısı sayesinde özellikle kamyon kasalarında, pikap kasalarda, yük taşımacılığı yapan panelvan araçlarda, ambulans ve bu gibi hizmetler veren tüm araçlarda rahatlıkla uygulanabilen koruyucu özellikte bir kaplama malzemesidir. Dışarıdan gelebilecek birtakım etkilere karşı oldukça mukavemetlidir.
Devamını Oku

Ters Tavan Isı İzolasyonu

Kategori: YALITIM Tarih: 08 Haziran 2017
İzobir, ters tavan ısı izolasyonlarında kullandığı sprey poliüretan köpük ile % 100 ısı izolasyonu sağlayan tek izolasyon ürünüdür. Kayseri, Konya ve Bursa’da hizmet verdiği gibi diğer bölgelerde de İzobir hizmetinden yararlanabilirsiniz. İzobir sprey poliüretan köpük ile ters tavan ısı izolasyonlarında siz değerli müşterilerimize % 100 verim sağlar. İzobir sprey poliüretan köpüğü uygulaması oldukça pratik ve hızlıdır.
Devamını Oku

Poliüretan Sprey Köpük

Kategori: YALITIM Tarih: 01 Eylül 2019
Poliüretan Sprey Köpük ürünü hemen hemen Avrupa’nın birçok ülkesinde inşaat sektöründen tutun da aklınıza gelebilecek birçok farklı alanlarda neredeyse yarım yüzyıldır güvenle kullanılmaktadır.
Devamını Oku

Poliüretan Sprey Köpük Balıkçı Teknesi Uygulaması

Kategori: YALITIM Tarih: 01 Eylül 2019
Günümüzde, gemi ısı yalıtımı, yat ve tekne ısı yalıtımı ve diğer deniz taşıtlarının ısı yalıtımı uygulamalarında, okyanus tipi balıkçı gemileri ile balıkçı teknelerinin balık saklama alanlarının ısı yalıtımı uygulamalarında Sprey Poliüretan Köpük uygulaması artık alternatifsiz ve vazgeçilmez bir yalıtım ürünü olarak yerini almıştır.
Devamını Oku