TSE Belgesi
TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN

YALITIM

Kış Bastırmadan Faturalarınızda Tasarruf Yapmak İçin İzobir’ den 6 Muhteşem Öneri

Kategori: YALITIM Tarih: 04 Aralık 2017
Aralık ayına girdiğimiz bu günlerde, henüz kar yağışı başlayıp, kış çetin yüzünü göstermemiş olsa da, eli kulağında biliyoruz. Lapa lapa kar yapması uzun sürmez. Peki, kış öylesine bastırmadan hazırlıklar tamam mı? Değilse, Türkiye’ nin en iyi yalıtım firması İzobir’ den tasarrufu garantileyecek muhteşem öneriler geliyor.
Devamını Oku

Kont Tv Canlı Yayın

Kategori: YALITIM Tarih: 17 Aralık 2018
Isı kontrolünde yalıtımın önemi ve püf noktaları nelerdir? Ülkenin genel durumuna baktığımızda enerji fakiri bir ülkeyiz ve bizim için en ucuz enerji tasarruf edilebilen enerjidir. Dolayısıyla, Dünya genelinde çıkan sorunların çoğu enerji yetersizliğinden kaynaklanan sorunlardır. Peki biz enerjiden daha iyi nasıl tasarruf edebiliriz? Tabiki doğru yalıtım malzemeleri yapılan bir yalıtım ile kullanılan enerjiyi saklayarak tasarruf edebiliriz. Ek yeri, ısı köprüsü...
Devamını Oku

Isı Yalıtımı ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Kategori: YALITIM Tarih: 06 Kasım 2017
Öncelikle bilmelisiniz ki, ‘ısı yalıtımı yalnızca bir kez yaptırılır’. Isı yalıtımı; Düz ya da eğik çatılara, teras çatılarına, binaların dış duvarlarına, toprakla temas eden duvar ya da temel döşemelerine, garaj, depo, sığınak, bodrum gibi ısıtılamayan yerlere bakan duvar ve döşemelere, binalarda katları ayıran döşemelere ve kolonlara uygulanabilir.
Devamını Oku

Köpük

Kategori: YALITIM Tarih: 06 Eylül 2017
İzobir inovatif gelişmeleri ülkemize uygulamakta bir ilk, bir öncü olarak başarıyla sürdürdüğü hizmet kalitesini ve hep önde olduğu başarı bayrağını hep taşımaya kararlı politikasıyla yalıtım firması olmaktan çok daha fazlası. Çevreye duyarlı, ülkemiz için önemli yere sahip firmamız mekanlarınızın tüm yalıtım hizmetini icra ederken bu politikalar ile ilerlemekten, farklı konumlanmaktan sonsuz gurur duyuyor.
Devamını Oku

Köpük Yalıtım

Kategori: YALITIM Tarih: 25 Ağustos 2017
Köpük yalıtım İzobir ile son teknoloji çözümlerle uygulanır, inovatif çözüm ve sonuç sağlanır.
Devamını Oku

Çatı Yalıtım

Kategori: YALITIM Tarih: 29 Temmuz 2019
Günümüzde enerji giderlerinin giderek yükseldiği çatılarda ısı izolasyonu uygulamasına çok dikkat edilmeli kullanılacak olan ısı izolasyonu malzemesi doğru seçilmelidir.Konya çatılarda ısı izolasyonu uygulaması her zaman öncelikli olarak hizmeti belirleyen firmamız sizlere en iyi izolasyon ürünü sprey poliüretan uygulaması ile hizmet verebilmektedir.
Devamını Oku

YALITIM NEDİR?

Kategori: YALITIM Tarih: 16 Mayıs 2017
Yaşamın evrilmesi sonucu ortaya çıkan gelişmelerle gezegenimizde fosil yakıtların gittikçe azalması, küresel ısınma ve iklim değişikliği gibi sıkıntılar baş göstermiştir. Bu sıkıntılara çözüm olması sebebiyle teknolojiden faydalanarak bilhassa enerji dönüşümünü sağlayabilmek adına İzobir itina ile çalışmalar ortaya koymaktadır.
Devamını Oku

Su ve Nem Yalıtımı

Kategori: YALITIM Tarih: 17 Mayıs 2017
Yapıların baştan yapılması yerine alınabilecek yalıtım önlemi ile tüm yapıların ömrü uzar. İzobir kaliteli ve inovatif malzemeleri ile yapacağı su yalıtımında binalarınızda kaliteyi, konforu, rahatı, tasarrufu ve enerji dönüşümünü sağlayacak. Su ve nem yalıtımlarında alınacak verim oldukça fazladır. Yapılarınızın tamamıyla baştan inşası yerine gerekli alanda alacağınız İzobir su yalıtımı önlemi yapılarınızı korur.
Devamını Oku

Çatı Yalıtımı

Kategori: YALITIM Tarih: 17 Mayıs 2017
İzobir çatı ve ısı yalıtım malzemelerinin kullanımı çatılardan dolayı yaşanan enerji kayıplarına maksimum çözümü sunacaktır. Yaşam sürülen binaların, konutların yanı sıra maksimum yalıtım gereklilik gerektiren endüstriyel kuruluşlarda da, yüksek ısı ortamı ile çalışılması gereken fabrikalarda da çatıların güçlü yalıtılması gerekmektedir. İzobir nihai tüketicilere de endüstriyel alanlara da yüksek hizmet prensibi ile yardımcı olacak, birinci sınıf yalıtım firmasıdır.
Devamını Oku

Polyürea ile Su Yalıtımı

Kategori: YALITIM Tarih: 17 Mayıs 2017
İzobir'in polyurea ile yaptığı su yalıtımı sistemleri özellikle dış ve iç alanlarda yüksek darbe, aşınma ve %100 su yalıtımı isteyen eski veya yeni yapılarda kesin çözümler sağlar. Polyurea; yüksek fiziksel ve kimyasal özellik ve faydaları ile uygulama alanlarını suyun sızıntı, pas ve korozyon etkilerine karşı koruduğu gibi UV ışınlarına karşı dayanıklıdır.
Devamını Oku

İç Cephe İzolasyon

Kategori: YALITIM Tarih: 15 Ekim 2016
İzobir poliüretan izolasyon uygulatmak istediğiniz mekan yüzeyleri hangi malzemeden olursa olsun sprey poliüretan kendinden yapışkanlı olup, yüzeylere mükemmel aderans sağlar.
Devamını Oku

Endüstriyel Tesis İzolasyonu

Kategori: YALITIM Tarih: 07 Haziran 2017
İzobir tek parça halinde uyguladığı son teknoloji yalıtım uygulamaları sayesinde, ısı kayıplarının önüne geçerken, tesislerin enerji maliyetini en aza indirger, ayrıca korozyonu (günlük yaşamda kireçlenme, paslanma vb. de denilen, madenlerin elektriksel, kimyasal ya da mekanik nedenlerle aşınması) da önler. İzobir ile yalıtım yaptırmanız, tesis ve tesis ekipmanlarının ekonomik ömrünün uzamasına katkı sağlayacak. Aynı zamanda İzobir ile yaptıracağınız endüstriyel tesis izolasyonlarında, bakım, onarım ve yenileme giderleri minimize edilir.
Devamını Oku

Hayvan Çiftlikleri İzolasyon

Kategori: YALITIM Tarih: 08 Haziran 2017
Uygun seviyede sıcaklık, nem ve hava sirkülasyonu olması gereken bu çiftlikler gibi hayvan barınma ve besleme alanlarının, istenilen ortam şartlarına kavuşması hayvan çiftlikleri izolasyonu ile mümkündür. İzobir ile yaptıracağınız hayvan çiftlikleri izolasyonlarında da, sprey poliüretan köpük tek parça uygulanır. İzobir’ in bu özelliği sayesinde ısı köprüleri oluşmaz, en nitelikli ve en uygun yalıtımı sizlere sağlar.
Devamını Oku

Poliüretan Bodrum

Kategori: YALITIM Tarih: 08 Haziran 2017
İzolasyon uygulaması bina inşa edilirken uygulanmamışsa ya da eksik gelmişse bodrum yalıtımını sonradan sağlamak mümkündür. Bu yalıtım İzobir poliüretan köpük ile başarıyla sağlanır. Poliüretan bodrum ısı kayıplarını önleyen en etkili ve etken madde İzobir poliüretandır.
Devamını Oku

Ters Tavan Isı İzolasyonu

Kategori: YALITIM Tarih: 08 Haziran 2017
İzobir, ters tavan ısı izolasyonlarında kullandığı sprey poliüretan köpük ile % 100 ısı izolasyonu sağlayan tek izolasyon ürünüdür. Kayseri, Konya ve Bursa’da hizmet verdiği gibi diğer bölgelerde de İzobir hizmetinden yararlanabilirsiniz. İzobir sprey poliüretan köpük ile ters tavan ısı izolasyonlarında siz değerli müşterilerimize % 100 verim sağlar. İzobir sprey poliüretan köpüğü uygulaması oldukça pratik ve hızlıdır.
Devamını Oku