CE Belgesi TSE Belgesi Yerli Malı Belgesi
BİZİ ARAYIN

İZOBİR

Sprey Köpük Lideri

Kategori: İZOBİR Tarih: 06 Aralık 2020
"Modern Yaşamlar" ilkesi ve "Daha İyi Bir Yaşam, Daha İyi Bir Çevre" konseptiyle yola çıkan İzobir; Türkiye'nin Sprey Köpük Lideri!
Devamını Oku

İzobir Hakkında Bilgiler

Kategori: İZOBİR Tarih: 19 Haziran 2020
İzobir ve bireysel kullanımlar için özel üretilen İzotüp hakkında Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü BULGUR açıklamasını izleyebilirsiniz.
Devamını Oku

2019 | İzobir Yeni Tanıtım Filmi Yayında

Kategori: İZOBİR Tarih: 22 Mart 2019
Devamını Oku

Nasa Uzay Mekiği Yakıt Tankı İzolasyon Eğitimi | Şükrü BULGUR

Kategori: İZOBİR Tarih: 25 Şubat 2019
Florida’daki Nasa eğitimimiz devam ediyor... Çok kısıtlı şartlarda izin alıp, kısa kısa görüntüler çekebiliyoruz. Biz buradaki eğitimimizde, daha önceki eğitimizde de olduğu gibi yalıtım üzerine Nasa’nın uzaya gönderdiği mekiklerdeki yalıtımda; - hangi yalıtımlar kullanıldı? - hangi inovasyonlar kullanıldı? - Hangi argeler yapılmış ? - Hangi ürgeler yapılmış? Gibi soruları incelemiştik. Şu anda Florida’daki Nasa üstünde ise biz tamamen UV, Ultraviyolajik ışınlara dayanıklı çalışmaları inceliyoruz çünkü uzaya atmosferi geçtikten sonra çok ciddi şekilde güneşin etkisine maruz kalan arkamda da görmüş olduğunuz mekik tankının üzerinde kullanılan yalıtımla ilgili, yalıtım boyasıyla ilgili neler yapılabilir diye araştırma yapmak istedik, bu talebimiz için biz buraya iki yıl önceden müracaat ettik. Her geçen yıl inovasyon, arge çalışmaları ile dünya yerinde durmuyor gelişmeye devam ediyor ve Türkiye’de de biz müşterilerimize daha iyi yalıtım malzemelerini nasıl sunabiliriz düşüncesi ile buradaki teknolojileri devşirip bir paket hallinde Türkiye’de kendi bünyemizde, kendi teknolojilerimizi katarak ülkemizin yararına, faydasına bu tür teknolojileri taşımak suretiyle yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Devamını Oku

Nasa Uzay Mekiği Yakıt Tankı İzolasyon Eğitimi | Şükrü BULGUR

Kategori: İZOBİR Tarih: 25 Şubat 2019
Şu anda uzaya göderilen mekiklerin yakıt tankları, tamamen poliüretan ile kaplanılıyor. Şu anda dünyanın EN ve ISO standartına göre kanıtlanmış en iyi yalıtım malzemesi de poliüretandır. Doğru poliüretan doğru noktada kategorize edilerek, yani iki saç arasında ,zeminde, duvarda, kat arasında kullanım malzemelerinin Nasa’da eğitimini alarak çözüm ortakları diğer firmalarla birlikte sahada görerek, uygulayarak neler yapılabiliyor bunları Türkiye’deki şartlara göre entegre ederek, senkronize ederek bizim arge, ürgemizle beraber bu inovasyonu bir araya getirerek ne yapılabilir sorularıyla buradaki eğitimimiz devam ediyor.
Devamını Oku

İzobir ile Çatı Tamiri

Kategori: İZOBİR Tarih: 28 Haziran 2017
İzobir yalıtım uygulamasında kullandığı poliüretan maddesi ile bu tamirat ve yalıtım gereksinimlerinin tümünü karşılıyor. Büyük metrajdaki işlerinizde tercih edeceğiniz poliüretan maddemizin yanı sıra kullanıcı dostu, küçük metrajlı işlerinizde yalıtımınızı ve çatı duvar tamiratı gibi işlerinizde kullanabileceğiniz İzotüp poliürea mobil sprey tabancası ile de İzobir çözüm sağlayıcı.
Devamını Oku

Neden İzobir İzolasyon?

Kategori: İZOBİR Tarih: 04 Mayıs 2017
İzobir firması, SPFA adlı Amerikan Sprey Poliüretancılar Derneği'nin Avrupa ve Türkiye temsilcisi tek firmadır. İzobir uyguladığı yalıtımların ısı iletkenlik katsayısının 1000'de 20 olduğunu TSE 10981 müfredatı ile de taçlandıran dünyada ilk firma.
Devamını Oku

Sprey Poliüretan İzolasyon Kiti

Kategori: İZOBİR Tarih: 11 Ağustos 2016
Günümüzde ayrı variller içinde muhafaza edilen kimyasal malzemelerin
Devamını Oku

Sprey Poliüretan Dış Cephe Kaplama

Kategori: İZOBİR Tarih: 14 Ekim 2016
Dış Cephe İzolasyonda Günümüzde En Çok Kullanılan Ürün Sprey Poliüretan Kullanılmaktadır.Ürünün tercih sebeplerinden biride serbest bölge çalışmalarında ulaşılamaz alanlarda çok etkili ve tek parça kütle halinde havanın geçemeyeceği bir çözüm üretmesidir....
Devamını Oku

İzotüp Nedir ? Nerelerde Kullanılır?

Kategori: İZOBİR Tarih: 17 Eylül 2016
Gelişen teknoloji, her sektörü olduğu gibi yalıtım sektörünü de baş döndürücü bir hızla etkilemekte ve ağırlığını her geçen gün hissettirmektedir. Sprey poliüretan ve polyurea yalıtım uygulamalarında daha küçük metrajlarda, profesyonel bir ekip ve makine ihtiyacı duymaksızın, nihai tüketicilerin, kendi kendine de uygulayabileceği sprey izolasyon tüp sistemimiz firmamız tarafından üretilmeye başlanmıştır.
Devamını Oku

izobir İnşaat Sektöründe Ulusal Yeterlilik Kabul Belgesi almaya hak kazanmıştır

Kategori: İZOBİR Tarih: 11 Ocak 2018
İzobir'in MYK ile hazırlayıp önce standartını sonrada yeterliliğini çıkartarak püskürtme tipi poliüretan ısı yalıtım uygulama operatörlük yeterliliği çıkmıştır. Tüm ustalarımıza hayırlı olsun
Devamını Oku

Sprey Köpük İzolasyon

Kategori: İZOBİR Tarih: 25 Ağustos 2017
Tercihlerin ilk ismi İzobir, Türkiye' nin en önemli izolasyon firması olması ile, Türkiye sprey köpük izolasyonda da önemini ve tercihlerde başı çekmesini koruyacağa benziyor.
Devamını Oku