TSE Belgesi
TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN

İZOBİR

izobir İnşaat Sektöründe Ulusal Yeterlilik Kabul Belgesi almaya hak kazanmıştır

Kategori: İZOBİR Tarih: 11 Ocak 2018
İzobir'in MYK ile hazırlayıp önce standartını sonrada yeterliliğini çıkartarak püskürtme tipi poliüretan ısı yalıtım uygulama operatörlük yeterliliği çıkmıştır. Tüm ustalarımıza hayırlı olsun
Devamını Oku

Sprey Köpük İzolasyon

Kategori: İZOBİR Tarih: 25 Ağustos 2017
Tercihlerin ilk ismi İzobir, Türkiye' nin en önemli izolasyon firması olması ile, Türkiye sprey köpük izolasyonda da önemini ve tercihlerde başı çekmesini koruyacağa benziyor.
Devamını Oku

İzobir ile Çatı Tamiri

Kategori: İZOBİR Tarih: 28 Haziran 2017
İzobir yalıtım uygulamasında kullandığı poliüretan maddesi ile bu tamirat ve yalıtım gereksinimlerinin tümünü karşılıyor. Büyük metrajdaki işlerinizde tercih edeceğiniz poliüretan maddemizin yanı sıra kullanıcı dostu, küçük metrajlı işlerinizde yalıtımınızı ve çatı duvar tamiratı gibi işlerinizde kullanabileceğiniz İzotüp poliürea mobil sprey tabancası ile de İzobir çözüm sağlayıcı.
Devamını Oku

Neden İzobir İzolasyon?

Kategori: İZOBİR Tarih: 04 Mayıs 2017
İzobir firması, SPFA adlı Amerikan Sprey Poliüretancılar Derneği'nin Avrupa ve Türkiye temsilcisi tek firmadır. İzobir uyguladığı yalıtımların ısı iletkenlik katsayısının 1000'de 20 olduğunu TSE 10981 müfredatı ile de taçlandıran dünyada ilk firma.
Devamını Oku

Sprey Poliüretan İzolasyon Kiti

Kategori: İZOBİR Tarih: 11 Ağustos 2016
Günümüzde ayrı variller içinde muhafaza edilen kimyasal malzemelerin
Devamını Oku

Sprey Poliüretan Dış Cephe Kaplama

Kategori: İZOBİR Tarih: 14 Ekim 2016
Dış Cephe İzolasyonda Günümüzde En Çok Kullanılan Ürün Sprey Poliüretan Kullanılmaktadır.Ürünün tercih sebeplerinden biride serbest bölge çalışmalarında ulaşılamaz alanlarda çok etkili ve tek parça kütle halinde havanın geçemeyeceği bir çözüm üretmesidir....
Devamını Oku

İzotüp Nedir ? Nerelerde Kullanılır?

Kategori: İZOBİR Tarih: 17 Eylül 2016
Gelişen teknoloji, her sektörü olduğu gibi yalıtım sektörünü de baş döndürücü bir hızla etkilemekte ve ağırlığını her geçen gün hissettirmektedir. Sprey poliüretan ve polyurea yalıtım uygulamalarında daha küçük metrajlarda, profesyonel bir ekip ve makine ihtiyacı duymaksızın, nihai tüketicilerin, kendi kendine de uygulayabileceği sprey izolasyon tüp sistemimiz firmamız tarafından üretilmeye başlanmıştır.
Devamını Oku