CE Belgesi TSE Belgesi Yerli Malı Belgesi
BİZİ ARAYIN

Konya Ahır Yalıtımı

ANASAYFA / KONYA YALITIM / Konya Ahır Yalıtımı
Kategori: KONYA YALITIM Tarih: 11 Nisan 2018
Konya Ahır Yalıtımı

Konya ahır yalıtımı sektöründe kaliteli hizmeti uygun fiyata almak isteyen müşterilerimiz için deneyimli ekibimiz ile teknolojinin bizlere sunmuş olduğu yenilikleri kullanarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hayvanların ve bitkilerin yaşadıkları ortam vücut ısılarına uygun ortamlar olmalıdır.


Konya ahır yalıtımı sektöründe kaliteli hizmeti uygun fiyata almak isteyen müşterilerimiz için deneyimli ekibimiz ile teknolojinin bizlere sunmuş olduğu yenilikleri kullanarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Hayvanların ve bitkilerin yaşadıkları ortam vücut ısılarına uygun ortamlar olmalıdır. Aksi halde hayvanlardan alınacak verimlerde düşecektir. Ahırlarda sıkça karşılaşılan durumlardan birisi elbette ki terlemenin çok olmasıdır. Bu durum karşısında hayvanların yaşadığı ortam ne yazık ki çok sağlıklı olmaz. Vücut ısılarına uygun şekilde ısı , nem ve hava sirkülasyonu sağlanması için ısı yalıtımına ihtiyaç duyulmaktadır.
 
Konya yalıtım konusunda en çok ihtiyaç hissedilen illerimiz arasındadır. Çünkü karasal iklime sahip olan bu ilimizde yazları sıcak ve kurak geçerken kışları oldukçe sert ve soğuk geçmektedir. Hal böyle olunca ısı yalıtımı kesinlikle olması gereken illerimiz arasında yer alır. Hayvancılığın büyük oranda yapıldığı Konya için özellikle ahır yalıtımına ihtiyaç duyulmaktadır. İzolasyon için özellikle köpük uygulama çok tercih edilir. Bu uygulama sayesinde dört mevsim koşulları sabitlenerek ahırların kullanım kalitesi en üst seviyeye çıkarılmış olur. Kullanmış olduğumuz ısı yalıtım malzemeleri ile ısı geçişleri önlenerek ısı köprülerine mani olunur. 
 
Yalıtım konusunda birbirinden farklı malzemeler kullanılmaktadır. Bu konuda her zaman en kaliteli izolasyon ürünleri kullanarak en iyi sonuca ulaşılması ancak mümkün olmaktadır. Kar yağmur çamur gibi değişken hava şartlarından korunmak için ahır yalıtımı olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Konya ahır yalıtımında küf yalıtımı, su yalıtımı, ısı yalıtımı, nem yalıtımı gibi bir çok alanda  izolasyonu sağlamak adına kapsamlı çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Konya ahır izolasyonu konusunda oldukça bilinçli insanların bulunduğu bir şehrimizidr. Ve bu konuda her zaman hassas davranarak en iyi hizmeti almanın yolunu aramaktadır.
 
Konya yalıtım hizmetleri arasında sadece ısı yalıtımı ile kalmayıp aynı zamanda poliürea ile su yalıtımı da  yapılmaktadır. Olumsuz hava şartlarından kaynaklanan aşırı yağmur, kar gibi durumlarda oluşabilecek su baskınları  için su geçişini önleyen su yalıtımı uygulaması da mutlaka alınması gereken önlemlerden biridir. Yalıtım ve zolasyon konusunda rakip tanımadan müşteri memnuniyetini esas alarak Konya yalıtım sektöründe ilk tercih edilen marka olmaya devam ediyoruz. Tüm ısı yalıtımları ve su yalıtımlarında Konya sektörüne damga vuran firmamızı tercih ederek sizde kalitenin farkını yaşayacaksınız.
 

Etiketler