CE Belgesi TSE Belgesi Yerli Malı Belgesi
BİZİ ARAYIN

POLYUREA

POLYUREA

 
Polyurea su yalıtımı sistemleri özellikle dış ve iç alanlarda yüksek darbe, aşınma ve %100 su yalıtımı istenen eski veya yeni yapılarda kesin çözümler sağlar. Sprey Polyurea su yalıtımı, özel olarak geliştirilmiş mobil Sprey Polyurea ekipmanları ile uygulanan, yüksek performanslı, ekyersiz polyurea su yalıtımı, polyurea kaplama ve polyurea zemin kaplaması yapılmasına olanak sağlar.
 
Sprey Polyurea; hızlı, ekyersiz, yüksek esneme kabiliyeti, üstün fiziksel ve kimyasal özellikleri ile uygulama alanlarını suyun sızıntı, pas ve korozyon etkilerine karşı koruduğu gibi UV dayanımlı Poliüretan Top Coat dekoratif son kat renk seçenekleri ile dayanıklı zemin kaplamalarına olanak sağlar.
 
Polyurea su yalıtımı sistemlerinin geleneksel  su yalıtımı ve zemin kaplaması sistemleri ile karşılaştırıldığında ekyersiz olarak sprey yöntem ile hızlı uygulanabilmesi (günde 750 m² ile 1000 m²) , yüksek esneme kabiliyeti ile (%250-%800) çatlak örtme ve dilatasyon alanlarında kesin çözüm,çok hızlı kürleşmesi (3-8 saniye)  ve uygulama alanlarının 15-20 dakika gibi kısa zamanda kullanıma açılabilme özellikleri belirleyicidir.
  
Uygulandığı alanı her tür sızıntı, aşınma ve paslanmaya karşı koruyan polyurea sprey, alternatiflerine göre çok hızlı uygulanma özelliği ile işgücü ve zamandan tasarruf sağlar.
Uygulanan alanı suyun nem ve aşındırma etkilerinden koruyarak güneş ışığına karşı da dayanıklılık özelliği gösteren polyurea sprey en son katına uygulanan renk seçenekleri ile her zevke hitap etmektedir.
 
Polyurea kaplama sistemleri; teraslardan temellere, otoparklardan uçak pistlerine, havuzlardan su depolarına, asfalt kaplı zeminlerden seramik kaplı zeminlere, tribünlerden köprülere, dış alanlardan iç alanlara %100 su yalıtımı ve zemin kaplamasına olanak tanır.
 
Polyurea sprey özellikleri:
 
  • Sızıntı, aşınma ve paslanmaya karşı mükemmel koruma sağlar
  • Yekpare uygulandığından ek yeri oluşmaz
  • Hızlı uygulandığına işgücü ve zamandan tasarruf sağlar
  • Her tür zemine uygulanır
  • UV ışınlarına dayanıklıdır.
  • Mükemmel yapışma özelliğindedir
  • 15-20 dakika gibi kısa bir sürede uygulanan alan kullanıma hazır hale gelir
  • Son katına istenilen renk ve desende bir kat daha uygulanarak göze hitap eder.

 

Detaylı bilgi ve fiyat almak için bize ulaşın:

Bursa ve Çevre İller: 0 (224) 360 42 44

Kayseri ve Çevre İller: 0 (352) 311 38 47

Konya ve Çevre İller: 0 (332) 251 77 71

 

 

 

Uygulama Fotoğrafları