CE Belgesi TSE Belgesi Yerli Malı Belgesi
BİZİ ARAYIN

AHIR ÇİFTLİK VE TRAPEZ SAC İZOLASYONU

AHIR ÇİFTLİK VE TRAPEZ SAC İZOLASYONU

AHIR ÇİFTLİK VE TRAPEZ SAC İZOLASYONU

Ahırlarda en büyük problem olan terleme sıkıntısı ancak sprey poliüretan köpük uygulaması ile giderilebilir. Hayvanların vücut ısılarına uygun ortamlar olması gerekir. Kışın üşüyen, yazın terleyen hayvanların verimlerinde ciddi düşüşler görülebilir. Uygun seviyede sıcaklık, nem ve hava sirkülâsyonu olması gereken bu tesislerin, istenilen ortam şartlarına kavuşması ısı yalıtımı ile mümkündür.
 
Sprey poliüretan köpük uygulaması çiftliklerin atermit,sac,trapez çatılarının altında ters tavan yüzeyine sıklıkla uygulanır.Aynı zamanda korozyon a ugrayan sacların ve profillerin ömürlerinin
uzamasına yardımcı olur. Ortam sıcaklığını istenilen ısı derecesinde muhafaza ettiğinden dolayı içerideki hayvanlara konforlu bir yaşam alanı sunar. Et ve süt ürünlerinde %30 daha fazla verim alındığı veterinerlerin araştırmasında tespit edilmiştir. İçerideki havayı korumak ve dış şartlardan etkilenmemek sadece iyi bir ısı yalıtımı uygulaması ile mümkün olur. Poliüretan köpük uygulaması uygulandığı alan fark etmeksizin her türlü yüzeye %100 aderans ile yapışır ve bir daha kendini bırakmaz.
 

Detaylı bilgi ve fiyat almak için bize ulaşın:

Bursa ve Çevre İller: 0 (224) 360 42 44

Kayseri ve Çevre İller: 0 (352) 311 38 47

Konya ve Çevre İller: 0 (332) 251 77 71

Uygulama Fotoğrafları