TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN

Sprey Polyurea Teknolojisi

ANASAYFA / Polyurea / Sprey Polyurea Teknolojisi
Polyurea  onarım, izolasyon ve yalıtım konusunda dünyadaki son teknolojidir. Püskürtme sistemiyle uygulanan polyurea neme duyarsız, elastik, hızlı kürlenen kaplama sistemidir. Uygulandığı alanı aşınmalardan koruyarak su izolasyonu sağlar. 
 
UV ışınlarına en uzun süre dayanan malzeme olması, esneklik payının yüksek olması ve yüksek trafiğe elverişli olması polyurea kaplama sisteminin tercih edilmesinin en önemli unsurlarındandır.
 
Sprey Polyurea kaplama sistemi püskürtülerek uygulandığından ek yeri oluşturmaz, % 500’ ün üstünde esneklik ve mükemmel aşınma dayanımını sağlar ve hızlı gerçekleşen uygulamasıyla zamanın çok önemli olduğu otel,fabrika,gibi hızlı servise açılacak alanlarda kesin çözüm sağlar.
 
Polyurea diğer geleneksel yalıtım malzemeler ile yapılan uygulamalara kıyasla, yalıtım ve kaplamada kullanıma dayalı deformasyonları, problemleri sıfıra indirir. Diğer yalıtım malzemelerinin maliyeti düşük olduğundan tercih edilebilir fakat ileriye yönelik daha ciddi maliyetlere ve ciddi hasarlara neden olur.  Bu tip problemlerle karşılaşmamak için işe başlamadan doğru karar vermek gerekir.  Polyurea uygulaması maliyet konusunda diğer ürünlerden pahalı gibi görünse de fiyat/zaman performansında büyük bir avantaj sağlamaktadır.  
 

Fotoğraflar