CE Belgesi TSE Belgesi Yerli Malı Belgesi
TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN

BODRUM TAVAN İZOLASYONU

BODRUM TAVAN İZOLASYONU

Bodrum Tavan Uygulaması

BODRUM TAVAN İZOLASYONU

Poliüretan sprey köpük ısıtılmayan bodrum tavanı uygulaması, garaj tavanı uygulaması üzerindeki dairenin zemininden gelen soğuk havayı kesmesini sağlar. Poliüretan sprey köpük uygulamasının ek yerinin olmaması avantajını kullanarak yekpare uygulama yapar ve kolon kiriş birleşim noktalarında ısı köprüsü oluşmasına izin vermez. Poliüretan sprey bodrum tavanı izolasyonu ve garaj tavanı izolasyonu gibi güneş görmeyen ters tavan detaylarında uygulama sonrası bırakılabileceği gibi, istenildiği takdirde üzeri aderans artırıcı solisyon yardımı ile file takviyeli sıva yapılarak kaplanabilir ve boyanabilir.
 
Sprey poliüretan köpük uygulamaları arasında başlıca ve en çok tercih edilen uygulama detaylarından bir diğeridir.
Isıtılmayan bodrum, garaj tavanı uygulaması üzerindeki dairenin zemininden gelen soğuk havayı kesmesini sağlar.
Eğer taban bodruma karşı izole edilmemişse binada soğuk zemin katları oluşur.
Beton tabandaki düşük sıcaklıklar büyük enerji kayıplarına, hatta küf oluşumuna sebep olur.sprey poliüretan köpük sistemi, düşük maliyetle çoğu tabana uygulanabilir. Poliüretan kendi kendine yapışır ve zahmetli kesme, yapıştırma ve yerleştirme işleri gerektirmez. Sprey poliüretan köpük uygulama sistemi   kullanılarak hızla izole edilir.
Klasik izolasyon sistemleriyle karşılaştırıldığında kaplama kesintisizdir.
Bu yüzden, tavandan soğuk hava sızma ve ısı kaybı oluşma riski yoktur. Bodrum sprey poliüretan köpük uygulamaları başlıca ve en çok tercih edilen uygulama detaylarından biridir. Isıtılmayan bodrum garaj tavanı yine sprey poliüretanın ek yerinin olmaması avantajını kullanarak yekpare uygulama yapar ve kolon kiriş birleşim noktalarında ısı köprüsü oluşmasına izin vermez. Sprey poliüretan güneş görmeyen tavan detaylarında uygulama sonrası bırakılabileceği gibi, alçı sıva yapılarak kaplanabilir veya direkt olarak istenilen renkte boyanabilir.
 

Uygulama Fotoğrafları