TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN

KONYA

Konya Yalıtım Malzemeleri

Kategori: KONYA Tarih: 12 Ekim 2017
Konya müşterileri tüm müşterilerimiz gibi bilinçli tüketici ve yalıtımı nerede nasıl yaptırmaları konusunda bilgi birikimine sahip olmasından ötürü bizlere gelen Konya yalıtım malzemeleri nelerdir soruları için bizler de müşterilerimizi daha iyi yönlendirmek için var gücümüzle yanınızda olacağız.
Devamını Oku

Konya Polyurea

Kategori: KONYA Tarih: 11 Ekim 2017
Çevre dostu yalıtım firması ismi İzobir Konya polyurea, Konya polyuretan gibi tüm yalıtım çeşitlerinde hep önde. Siz de Konya polyurea hizmetimizden faydalanmak için tek bir telefonla bizlere ulaşarak fiyat bilgisi ve aklınıza takılan her soru hakkında cevap alabilirsiniz.
Devamını Oku

Konya Yalıtım

Kategori: KONYA Tarih: 07 Ekim 2017
Birçok kimselere göre elektrik akımının olumsuz etkilerinin önüne geçmek için, iletkeni lastik, kauçuk, porselen gibi maddelerle kaplama işi olan yalıtım gereksiz bir eylem. Bir yıl içerisinde ülkemizin yaklaşık 3 milyar dolar tasarruf yaptığını kanıtlarla gösteren izolasyon işi, tüm önyargıları yıkarak, gerekliliğini kanıtlayarak yoğun ilgilerle ilerliyor. Bu ilerleyiş Konya yalıtım sektöründe de yoğun artış göstermiştir.
Devamını Oku

Konya Sprey Poliüretan Köpük

Kategori: KONYA Tarih: 06 Ekim 2017
Isı yalıtımında kullanılan poliüretan maddesi, sprey halinde uygulanması ile sayesinde uygulanması süresini kısaltıp, sonuca hemen ulaşma yolunu da elde ettiriyor. Siz de ilinizde ve Konya sprey poliüretan köpük gereksinimleriniz için bize ulaşabilirsiniz.
Devamını Oku